Sıradaki içerik:

Acun Ilıcalı Instagram rekor denemesi 3 milyon (Survivor)

e
sv

THY corona sonrası yurt dışı uçuşlar hangi ülkelere serbest olacak

Corona virüs önlemleri sebebiyle durdurulan THY yurt dışı ve yurt içi uçuşları ne zaman başlayacak ve hangi ülkelere  ilk uçuş serbest olacak?  Corona virüs vaka haritasına göre en fazla vakanın bulunduğu  ABD, Brezilya, Rusya, İngiltere, İspanya, İtalya, Fransa, Almanya ve Türkiye. Normalleşme planı süreçinde THY yurt dışı uçuşları hangi ülkelere serbest olacak?

Türk Hava Yolları tarafından gelen bilgiye göre corona virüs nedeniyle iptal edilen uçuşlar 4 Haziran’da başlayacak. THY’nin yurt içi uçuşları 4 Haziran’da başlayacak, yurt dışı uçuşları ise 10 Haziran’da başlayacak. THY yurt dışı uçuşlar hangi ülkelere serbest olacak? THY tarafından yapılan planlamaya göre 19 ülkeye 23 noktada uçuşlar düzenlenecek. Japonya,

İlginizi Çekebilir  Boğaz Kuruluğu İçin Bir de Tuzlu Suyu Deneyin!

İŞTE THY YURT DIŞI UÇUŞ YASAĞI KALKACAK ÜLKELER!

Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan planlamaya göre, Haziran ayında tüm iç hat uçuşlarını başlatmayı düşünen THY, dış hat uçuşlarını ise kademeli olarak gerçekleştirmeye başlayacak. Yasağın ardından ilk etapta uçuşların yüzde 60’nın icra edileceği planlanıyor.

Üç aylık düzenlenen uçuş planlamasına göre, Haziran ayında yurt dışına 19 ülkeye 23 noktada haftalık 75 frekans uçuş gerçekleştirilecek. Bu noktalar Kanada Toronto, Kazakistan Almatı, Afganistan Kabil, Japonya Tokyo, Çin Şanghay, Güney Kore Seul, Singapur, Danimarka Kopenhag, İsveç Stockholm, Norveç Oslo, Almanya’da Frankfurt, Berlin, Düsseldorf ve Münih, Avusturya Viyana, Hollanda Amsterdam, Belçika Brüksel, Beyaz Rusya Minsk, Gürcistan Tiflis, Lübnan Beyrut, Kuveyt ve İsrail Tel-Aviv seferlerini icra etmeyi planlıyor.

İlginizi Çekebilir  Uzman Astrolog 10 Haziran Çarşamba gününe özel burçları yorumladı
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli