Sıradaki içerik:

Huawei MateBook 13 Fiyat ve özellikleri

e
sv

Tiktok nasıl kullanılıyor – Neler dikkat etmem gerekiyor

Bir çok insan kullamakta olduğu tiktok uygulamasın en doğru şekilde kullanma yöntemeleri nedir? Tiktok kullanırken dikkat etmemiz gerekenler nelerdir? Tiktok hayatımızda yer edindiği bugünlerde tiktok doğru kullanmak oldukça verimli olacaktır bizim için bu verimliği sağlamak içinde tiktok en doğru şekilde kullanmayı öğrenmemiz lazım. Tiktok doğru kullanımıyla ilgili ipuçlarımız aşağıda yer almaktadır. işte detaylar...

Bir çok insan kullamakta olduğu tiktok uygulamasın en doğru şekilde kullanma yöntemeleri nedir? Tiktok kullanırken dikkat etmemiz gerekenler nelerdir? Tiktok hayatımızda yer edindiği bugünlerde tiktok doğru kullanmak oldukça verimli olacaktır bizim için bu verimliği sağlamak içinde tiktok en doğru şekilde kullanmayı öğrenmemiz lazım. Tiktok doğru kullanımıyla ilgili ipuçlarımız aşağıda yer almaktadır. işte detaylar…

Doğrudan Foto Galeriden Yükle

TikTok ilk yapılacak işlem hazır olan videonuz yüklemek olsun. Hazır olan video üzerinden işlem yapmak daha kolay olabilir. Peki video nasıl yüklenir. TikTok uygulamasın girin kamera icon tıklayın daha sonra seçmek istediğiniz resimler seçin sonra ileri deyin. TikTok uygulaması sayesinde alt yazı efekt ekleyin veya ses müzik ekleyin. Sonrada paylaşım yapabilir veya telefonuza kayıt yapabilirsiniz.

TikTok Slayt Gösterileri Yapma

TikTok kullanıcıların bilmediği büyük bir özelliği var aslında. TikTok üzerinden slayt yapabiliyorsunuz. TikTok slayt yapmak için ekle icon tıklayıp oradan slayt için seçtiğiniz resimler tıklayıp ekledikten sonra ekledikleriniz üzerine efek ses yazı ekleye bilirsiniz. TikTok sayesinden en güzel slayt yapmış olursunuz.

İlginizi Çekebilir  Analog ve Dijital Ne Demek?

Videoları Doğrudan Kayıt Etme

TikTok en güzel bir yanında yapmış olduğunuz videoları telefonunuza kayıt edebiliyorsunuz. Beğendiğiniz veya kendiniz yaptığı bir video telefonunuza kayıt edebilirsiniz. TikTok video kayıt etmek için paylaş deyip oradan telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli