Sıradaki içerik:

Windows 7 işletim sistemi Kullan kişi sayısı ve ücreti beli oldu!

e
sv

Turknet,Taahhütsüz Müşterilerine Zam Yaptı

Turknet müşterilerin ne kadar zam yaptı. Turknet zam nedeni nedir? Turknet abonlerine söylemden zam mı yaptı. Turknet kullanıcıların haber vermeden zam yaptı. Turknet şuanki fiyat tarifesi nedir. işte detaylar…

 

Ülkemizde de hizmet veren Turknet, 75,99 TL olan taahhütsüz internet tarifesine, müşterilerine gönderdiği “Hiç sevmediğimiz bir konu: Yeni fiyatımız” mesajıyla zam yaptı. Tarifenin fiyatı 12 TL bir zam geldi.

Aradan geçen 1 yılın ardından sözleşmesiz abone olan Turknet müşterileri yeni bir zam haberi aldı:

 

Turknet, abonelerine hem SMS hem de e-posta yoluyla gönderdiği yeni fiyat bilgilendirmesinde, tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi “Hiç Sevmediğimiz Konu: Yeni Fiyatlarımız” sözüyle giriş yapıyor. Salgın döneminde fiyat artışını olabildiğince ertelediklerini dile getiren Turknet, son 1 yılda abonelerinin %50 oranında daha fazla veri kullandığını ve maliyetlerin %15 oranında arttığını belirtiyor.

İlginizi Çekebilir  Yandex DNS Ayarları Nasıl yapılandırılır!

Söz konusu fiyat artışı tüm sözleşmesiz aboneler kapsadığı için henüz yeni Turknet abonesi olan müşteriler de bu zamdan etkilenecek. Zira sözleşmesiz aboneliklerde dilediğiniz zaman fesih özgürlüğü veriliyor, ancak bu avantaja sahip olmak, yaşanacak fiyat artışlarını da kabullenmeyi gerektiriyor.

1 Temmuz 2020’den itibaren geçerli olacak Turknet Özgür İletişim Paketi fiyatları:

100 Mbps’e kadar sabit telefon hizmetiyle birlikte : 88 TL (Eski fiyat 75,99 TL)100 Mpbs’e kadar yalın internet: 85 TL

Yeni fiyatlarla birlikte bile Turknet’in diğer servis sağlayıcılarından daha uygun seçenekler sunduğunu da belirtmek gerek. Diğer servis  sağlayıcılarının 100 Mbps’e kadar olan tarifeleri, 120 TL seviyelerinde.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli