Sıradaki içerik:

Akıl Telefon Devi Xiaomi’den Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasın başlatı!

e
sv

Twitter’da en eski Tweetleri silme yöntemleri

Twitter’da en eski Tweetleri silme yöntemleri

Bir çok Twitter kullanıcısın merak ettiği bir bir konuyu el aldık. Bu yazımızda eski atılmış Tweetlerin nasıl silineceğin göstereceğiz. Bu yazımız sayesinde eski tweetleriniz silebileceksiniz. Twitter Eski tweet silmek artık kolay işte detaylar…

Twitter’da eskiye dönük yazılarınız kolayça silebiliyorsunuz.  Twitter eski paylaşımlarınız nasıl sileceğinize yazımıza yer verdik. Kısa bir sürede eski paylaşımlarınızdan kurtulabilirsiniz.

ESKİ TWEETLER SİLME YÖNTEMİ

Eski tweetlerinizi silmek için yapmanız gerekenler sırasıyla altta ki gibidir. Bu işlemi bilgisayar ortamında gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamalar üzerinde kullanılamaz.

– Öncelikle twitter.com/search-advanced adresine giriş yapıyoruz.

-Gelişmiş arama kısmında kullanıcı adınızı ve tweetlerinizi silmek istediğiniz ilk ve son tarih aralığını alttaki resimdeki gibi giriyorsunuz. İşlem tamamlandıktan sonra ara butonuna basıyoruz. Konum kısmını boş bırakmalısınız.

İlginizi Çekebilir  Akıllı Telefonda Yasaklı Sitelere Giriş Yolları

– Karşınıza gelen ekrandaki sekmelerden EN SON kısmına giriş yapıyoruz. Karşınızda belirlediğiniz tarih aralıklarında ki tüm tweetleriniz gelecektir.

– Bilgisayarınızda tarayıcı olarak (chrome, firefox ya da opera gibi) kullandığınız programda web konsolunu aktif ediyoruz. Tarayıcınızın web konsolunu nasıl açacağınız ile ilgili buraya tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

– Konsol ekranını açtıktan sonra, eski tweetlerinizde ekrandayken Tweet Silme Kodu linkinde ki text dosyasını indirip kodu kopyalayarak konsoldaki giriş yapılan alana yapıştırıp Enter butonuna basıyoruz.

– İşlem sonunda eski tweetlerinizi silmiş olacaksınız.

NOT : Dikkat etmeniz gereken en önemli kısım tweetlerle ilgili atayacağınız tarih aralığına dikkat etmeniz çok önemlidir. Aksi halde yanlış tweetleri silebilirsiniz. Burada anlattığımız işlem güvenli olduğu kadar dikkat istemektedir.

İlginizi Çekebilir  Sony PlayStation 5 tanıtım için resmi olarak tarihi bildirdi!

İşlem tweetleri tek tek açarak silme işlemini yapacağından çok hızlı ilerlememektedir. Tarayıcı bazlı hatalar alabilirsiniz yapmanız gereken tarayıcınızdaki sayfayı yenile yaparak yeniden kodla ilgili işlemleri tekrar edebilirsiniz. Tarayıcı önbelleğinin işlemle bir anda dolması sebebiyle yavaşlıklar veya kilitlenmeler yaşanabilir. Korkulacak bir durum söz konusu değildir.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli