Sıradaki içerik:

Ücretsiz Fotoğraf ve Vektörel Görsel Temin Edebileceğiniz Siteler

e
sv

Twitter’dan Para Kazanmak için ne yapmamız gerekiyor!

Sosyal medyanın gücü her geçen artmaktadır. Bu gücü doğru kullanıldığı zaman para kazandıran bir güç haline geliyor. Sosyal medya araçlarından bir olan twitter üzerinde pazarlama taktiklerin nelerdir? Twitter üzerinde nasıl para kazanırız. Twitter üstünde satış yapmanız sağlayacak bazı özel püf noktalar. Bu püf noktalarını sizler için yazımızda yer verdik.

Twitter satış yapmak veya sponsor reklam alıp para kazanmak istiyorsanız. Twitter hesabınızda olması gereken bazı önemli hususlar vardır. bu hususlar sizler için araştırdık. Twitter aşağıda yazdıklarımız uygularsanız eğer kısa bir sonra hesabınızda para kazanacak hale geleceksiniz.

Özgün Profil sahibi olun

Twitter kullandığınız profil resimler logolar size ait özgün olmalıdır. Paylaştığınız yazılar siz ait olması ve orjinal içerik olması gerektiğin unutmayın. Sizler ait olmayan paylaşımlar ile takip edilmeniz oldukça zor bundan dolayı özgün olmaya çalışın.

Twitter Pazarlama taktikleri

Twitter Pazarlama taktikleri

Twitter Grupları kurun

Sizleri takip edeneler için Twitter üzerinden minik paylaşım grupları kurun, bu sayede sizler takip edenelerin istedikleri ortak noktalarda buluşturacaksınız. Bu sayede Twitter takipçinizde artış olacaktır.

Twitter Gündem oluşturun

Takipçileriniz ile bir gündem yapın sürekli bir arada olacakları sohbet edecekler bir gündem olmaların sağlayın bu sayede bütün takipçileriniz sizin bir ortak sohbet noktasında birleşeceklerdir.

Twitter Web Sitenize Trafik Çekin

Twitter, takipçilerinizi web siteniz yönlendirmeye çalışın. Bunun içinde Twitter hesabınız oraya web sitesi link koyun bu sayede takipçileriniz web siteniz üzerinde trafik sağlayacaktır.

Takipçi Sayınızı  Artırın

Twitter takipçi sayınız artırmaya çalışın. Twitter sayısın artırmak için günlük tweet atmaya özen gösterin insanların dikkatine çekecek  paylaşımlar olmasın mutlak özen gösterin.

İlginizi Çekebilir  WordPress SMTP ayarları nasıl yapılır WordPress mail ayarları
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli