Sıradaki içerik:

Araba logoları

e
sv

Ucuz Spor Arabalar

Spor araba oldukça geniş bir kavramdır. Bu kavram içerisine maliyeti oldukça yüksek olan araçlar girdiği gibi oldukça makul fiyatlara alınabilecek olan araçlarda bulunmaktadır. Bu araçlar içerisinden seçim yapmak isteyenler veya bilgi sahibi olmak isteyenler bu araçlardan bazılarını takip edip bilseler de, bazılarından haberdar değildir. Bu araçlardan bazılarını bir araya toplayarak meraklıların ve ilgililerin bu arabaları bir arada görmeleri bu yazı ile mümkün olacaktır.

 

1-Honda S2000

 

Bu aracın kendisine özel olarak bulunmakta olan bir hayran kitlesi vardır. Bu hayran kitlesinin yanında bu aracı görüp beğenmeyen nerede ise yok gibidir. Duruşu ve karizması ile birçok spor arabadan oldukça önde durmaktadır.

İlginizi Çekebilir  En Komik Sözler sosyal medya'da paylaşılacak komik Mesajlar

 

 

 

Bu araç için insanlar arasında bir lakap bile konulmuştur. Bu araç için halk tipi Ferrari benzetmesi yapılmıştır. Bu benzetme ile bile bu aracın ne kadar beğenildiğini anlamak mümkündür. Araç jant sayısı standart olarak her çeşidinde 17 adettir. Bu sayı kişiye özel olarak değiştiği de az da olsa görülmektedir.

 

2-BMV 645İ

 

Oldukça alımlı bir arabadır. Uzun bir süre üretimin yapılmadığı ve 2003 yılı itibari ile tekrar üretiminin yapıldığı bilinmektedir. Aracın balina tarzı ve oldukça geniş olması spor araba meraklıları için oldukça cazip bir durum olarak görülüyor. Araç spor araçlar arasında belki de in büyük olanıdır. Bu anlamda kullanışlı olması sebebi ile de tercih konusudur.

İlginizi Çekebilir  IP Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır - IP Değiştirme Yöntemleri

 

 

 

 

3- Mazda RX-8

 

Japonlar tarafından üretilen oldukça güzel bir araçtır. İlk üretildiğinde tek bir gaye olan “en iyi spor araba olacak” hedefi ile üretilmiş bir araçtır. Bu araç 1971 yılından beri 7 seri olarak üretilmiş bir araç. Marka en iyi spor araba olma hedefinden kopmuş değil ve yeni üretimin kapıda olduğu bilinmektedir.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli