Sıradaki içerik:

Yutma Zorluğu Ve Tedavisi Nasıl Olur?

e
sv

Üzgünüz Girişini Yapamadık Instagram Sorunu Çözüm

Üzgünüz Girişini Yapamadık Instagram Çözüm

Instagram dünyanın en popüler sosyal medya platformlar arasında yer alır. En başta sadece fotoğraf paylaşma yeri olan Instagram artık adeta bir Facebook’a dönmüş durumda.

Her ne kadar bu gibi profesyonel ve büyük sitelerde en yetenekli web geliştiriciler çalışıyor olsa bile, yine de dönem dönem bazı hatalar, sorunlar ve aksaklıklar ortaya çıkabiliyor.

Üzgünüz girişini yapamadık şeklinde karşınıza çıkan hata da bunlardan birisi ve bu yazıda nasıl düzelteceğinizi kısa ve öz bir şekilde anlatıyorum.

İlk olarak bu hatanın ne zaman karşınıza çıkacağından söz etmek istiyorum. Genellikle iki veya daha fazla Instagram hesabı kullananlar ve bu hesapları aynı anda iki farklı sekme olarak açıp, bunlar arasında geçiş yapmak isteyen kişiler bazen “üzgünüz girişinizi yapamadık” hatasıyla karşılaşıyor. Bunun asıl sebebi ise fazla hashtag (#) kullanmaktır.

İlginizi Çekebilir  Microsoft Windows 10 hataları için yeni Güncellemesi Yayınlandı

ÜZGÜNÜZ GİRİŞİNİ YAPAMADIK HATASI NASIL ÇÖZÜLÜR?

Instagram’ın her kullanıcı için standart olarak belirlediği bazı limitler var. Bu limitlere uymazsanız telefondan girişte bu tarz giriş yapamama sorunu yaşayabilirsiniz.

İşte Kesin Çözüm Yöntemi;

Aşağıdaki talimatlara uyarak bu sorunu kökünden çözebilirsiniz.

Öncelikle bu hatanın aslında hata değil de, Instagram tarafından alınmış bir güvenlik önlemi olduğunu söylemek zorundayım.

Öncelikle yapmanız gereken şey Instagram hesabınızın şifresini değiştirmektir.

Bu amaçla ilk olarak buraya tıklayın. Böylece Instagram’ın resmi şifre değiştirme sayfası açılacak. Eğer giriş yapmadıysanız, kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek giriş yapın. Ardından güçlü ve unutmayacağınız bir şifre seçip değiştirin.

Böylece artık Instagram uygulamasını açıp normal şekilde giriş yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Üst sıralar için SEO – Web Sayfası İçi SEO Teknikleri 2020 Versiyonu

Her zaman olduğu gibi, bu yazımda da siz değerli ziyaretçileri sıkmamak ve kıymetli vaktini boş yere heba etmemek için elimden geldiği kadarıyla sade, kısa ve öz bir anlatım yapmaya çalıştım. Bu nedenle bazı yerler anlaşılmamış olabilir. Sonuçta dikkatimden kaçan şeyler olabilir. Bundan dolayı yorum yazarak bu hatanın çözümü doğrultusunda aklınıza takılan soruları sorabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Bunların yanı sıra, eğer bu anlatımı faydalı buluyorsanız, arkadaşlarınızla paylaşmaya değer buluyorsanız, lütfen sosyal medya hesabınızda paylaşarak siteme destek olunuz. Şimdiden teşekkür eder ve başka bir yazımda görüşmek dileğiyle iyi günler dilerim.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli