e
sv

Uzman Astrolog 01 – 07 Haziran haftalık burç yorumların açıkladı!

avatar

Ömer Faruk Yılan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Uzman Astrolog 01 - 07 Haziran haftalık burç yorumların açıkladı!

01 – 07 Haziran haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? 01 – 07 Haziran 01 – 07 arasında siz bekleyen nedir? Haziran sevgi, para, aile,aşk ve sağlık konusunda hayatınızda ne tür değişim olacak. Bu hafta hangi burçlar için olumlu bitecek hangi burçların canı sıkılacak? 01 – 07 Haziran haftası yorumu neler söylüyor? Aslan burçunu 201 – 07 haftası neler bekliyor? Uzman Astrolog Gülbanu Aktaş , 01 – 07 Haizran burçları nelerin beklediğini açıkladı.Bu hafta “Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu neler bekliyor işte yorumları….

 

01 – 07 Haizran Burçların Yorumları

KOÇ
Yoruldu Koç. Güçlü olmaya çalışmaktan. Her gece unutmaya çalışmaktan Her sabah hatırlamaktan, yoruldu.

BOĞA
Güvenmemeyi güvendiği insanlardan öğrenen, hayatta hep zorluklarla baş eden, asla pes etmeyen bir burçtur.

İKİZLER
Sevdiklerini çok sever ama onları boğarak değil. Uzaktan da sever, görmese de sever, duymasa da sever. Ama bir başka sever.

YENGEÇ
Hayatı akışta geçirmek istediğiniz bir gün olabilir. Başkaları için çok şey yapabileceğinizi, faydalı olabileceğinizi düşünebilirsiniz. Hayır, bağış iş ve aktivitelerine zaman ayırabilirsiniz..

ASLAN
Öyle yoldan geçen birisi sanmayın. Aslan ne kadar insan sildi hafızasında onları unutarak. Aslan ne kadar zorluklar yaşadı içinde dışarıya belirtmeyerek.Aslan ne kadar hayal kırıkları yaşadı dışarıya gülümseyerek.Aslan’ın nelerden geçtiğini bilmeden arkasından konuşmayın.

BAŞAK
İnsanı “Deli” etmeyi de “Mutlu” etmeyi de bilir Başak… Ama genelde hem mutlu eder hemde deli eder.. Sonuç deli divane olursun.

TERAZİ
Birine ya da bir şeye kızdığında, o gün herkese ters davranabilirler. Onlara gelirler bazen böyle, kişisel olarak algılamayın.

AKREP
Yapısı gereği en kötü gününde bile yüzü güler. Güçlü olmayı, güçlü görünmeyi sever.

YAY
Saf değildir, Yay her şeyi hisseder ama belli etmemeye çalışır ve gerçekleri tümüyle öğrenmek için ustaca inanmış rolü yapabilir.

OĞLAK
İnsanlara, olaylara, yaşanmışlıklara, eskiden kırıldığı şeylere. Boşuna kendini üzdüğünü anladı, boşuna kendi mutluluğunu kısalttığını anladı. Bazı şeyleri akışına bıraktı Oğlak ve böyle çok daha mutlu ve çok daha enerjik.

KOVA
Tepesi attığı zaman kimseyi tanımaz. Kuru yaş hepsini yakar.

BALIK
Zor güvenir ve güvendiği kişiye toz kondurmaz. Ama güvenini sarsan kişiyi de hiç tanımamışçasına hayatından silmekten sakınmaz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Note10 Teknik özellikler Yayınlandı