Sıradaki içerik:

ABD Başkanı Trump sosyal platformları yeninden düzenleme peşinde!

e
sv

WhatsApp Silinen yazışmalarınızı geri getirme yöntemi!

WhatsApp silinen mesajlar kurtarma yöntemi var mı? Çok sık karşılaştığımız WhatsApp silinen mesajları kurtarma işlemi nasıl oluyor. WhatsApp bazen önemli yazışmalarımız silinen biliniyor ne yazık ki. WhatsApp yazışmların nasıl geri getire bilirim bununla ilgi bildiğimiz bir yöntemi sizle paylaşıyoruz. WhatsApp silinen veriler geri getirme yazımız aşağıdadır. işte detaylar…

WhatsApp’ta Silinen Mesajı Görüntüle

Notisave mesajlarınızın tüm bildirimlerini kaydetmek için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama silinmiş tüm mesajların kaydını tutacaktır. Gelen tüm mesajların ve bildirimlerin günlüğünü oluşturur. Ancak, iletilerin tüm bildirimlerini kaydetmek istiyorsanız, uygulamanın bildirimlerinize erişmesine izin vermeniz gerekir. Bu erişimin, bildirim verilerini toplayabilmesi için diğer uygulamaları geçersiz kılacağını lütfen unutmayın. İki uygulamadan herhangi birini ilk kez açtığınızda, sizden izin vermeniz istenir.

Bundan sonra, aldığınız tüm bildirimleri ve daha sonra silinen tüm iletileri kaydeder. Silinen mesajları görüntülemek için günlüğe gitmeniz ve ardından WhatsApp silinmiş mesajlar tüm bildirimlerini kontrol etmeniz gerekir. WhatsApp’ta mesajın silindiğini gösterecektir, ancak silinmiş WhatsApp mesajlarının hala bildirim uygulamasında olduğunu görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Telefonda Imel Sorgulama - Imel nedir?

Not: Üçüncü taraf uygulamasına aynı anda tüm mesajlarınıza erişme izni verirken, tüm kişisel mesajlarınızı üçüncü taraf uygulamasına veriyorsunuz.

Bildirim Geçmişi İle Silinmiş WhatsApp Mesajlarına Bakın

Bildirim Geçmişi ayrıca birisi tarafından gönderilen WhatsApp mesajlarına erişebilen bir uygulamadır. Bu uygulamayı Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmeyi tamamladığınızda, Android bildirim günlüğündeki iletileri aramanız gerekir. Nova Launcher gibi uygulamaları kullanıyorsanız, bunu yapmak çok kolaydır.

Ek bir uygulama olmadan bildirim günlüğüne erişebilirsiniz. Ana ekrana uzun süre basmanız yeterlidir, bundan sonra Widget’lar> Etkinlikler> Ayarlar> Bildirim günlüğü üzerine dokunun. Ardından sistemin bildirim günlüğüne erişebilirsiniz.

Umarım yukarıda belirtilen iki yöntem WhatsApp’ta birisinin gönderdiği silinmiş mesajları görüntülemenize yardımcı olmuştur. Böylece görüntülemek istediğiniz iletileri kolayca görebilirsiniz, ancak gönderen veya biri tarafından silindiği için WhatsApp’ta görüntüleyemezsiniz.

İlginizi Çekebilir  Resimli yazılı Cuma namazına özel sözler mesajlar ve hadisler

İçindekiler

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli