Sıradaki içerik:

ÖSYM DGS başvuruları başladı mı! DGS tarihi ne zaman!

e
sv

WhatsApp’a yeni güncelleme geldi!

Dünya üzerinden milyonlarca kullanıcısı olan WhatsApp yeni özellikler geliyor. Hem iş hem normal mesajlaşmalarımızda hayatımızın her yerinden olan WhatsApp 2 yeni süper özellikle ile geliyor.  Peki bu gelen özellikler neler;  Kullanıcılar artık tarihe göre mesaj aratabilecek ve depolama alanını yönetebilecek. Bu sayede bütün mesajların kontrol edebiecekler. İşte detaylar… 

TARİHE GÖRE MESAJ ARATILABİLECEK

WA Beta Info tarafından tespit edilen özellikler kullanıcılar tarafından çok sevilecekmiş gibi gözüküyor. WhatsApp’a gelecek olan ilk özellik tarihe göre mesaj arama seçeneği olacak. Kullanıcılar bir tarih seçerek WhatsApp mesajlarını hızlı bir şekilde arayarak bulabilecek.

DOSYALAR SIRALANABİLECEK

WhatsApp‘a gelecek olan ikinci özellik ise depolama yönetimi ile ilgili. WhatsApp‘ın yeni depolama aracını test ettiği ve yakında depolama kullanımı bölümünün yayına alınacağı bilgisi söylendi. Farklı mesaj türlerini bulmak için iki yeni varsayılan filtre olacak. Biri iletilen dosyaları aramanızı sağlarken diğeri büyük dosyaları görmenizi sağlayacak. Dosyaları eskiden yeniye, yeniden eskiye veya boyutuna göre sıralaya bileceksiniz.

İlginizi Çekebilir  İphone'da Ekran Videosu Alma

GÜNCELLEMENİN TARİHİ BELLİ DEĞİL

Şirketin yeni özellikleri ne zaman yayına alacağı hakkında henüz herhangi bir tarih bilgisi bulunmuyor. Görünüşe göre özellikler testlerin ardından kullanıma açılacak.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli