Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi Note 10 detaylı inceleme!

e
sv

Xiaomi Mi Band 5 Oldukça ilgi çeken fiyatı beli oldu

Uygun fiyatlı ürünleri sayesinde giyilebilir teknoloji pazarını da domine eden Xiaomi, önümüzdeki dönemde yeni akıllı bilekliğini tanıtacak.Xiaomi Mi Band 5  ne kadar? Xiaomi Mi Band 5 ne zamna türkiye gelecek. Xiaomi Mi Band 5 teknik özellikler neler?  Xiaomi Mi Band 5 hayli uzun bir süredir teknoloji sektörünün gündeminde.

Son olarak Mi Band 5’in şarj aleti de fiyatı beli oldu. İsterseniz Xiaomi Mi Band 5 ile birlikte gelecek olan şarj kitine aşağıdan göz atabilirsiniz.işte detaylar

Peki Xiaomi Mi Band 5 fiyatı ne kadar olacak? Çinli üreticiye yakın kaynaklardan sızdırılan bilgilere göre Xiaomi yeni bilekliğini 200 yuan’dan satışa sunacak. Bu da yaklaşık olarak 28 dolara denk düşüyor.

İlginizi Çekebilir  Zoom uygulamasında hesap Kapatma ve Mevcut Aboneliğin iptal etme

Hali hazırda Mi Band 4 ülkemizde 200 TL’den satılmakta. Bu doğrultuda baktığımızda Xiaomi Mi Band 5 Türkiye fiyatı da 250 TL civarında olacaktır. Elbette bu bilgilerin henüz Xiaomi tarafından teyit edilmediğini de hatırlatmamız gerekiyor.

Son dönemde teknoloji ürünlerine gelen zamlar ve ek vergiler dolayısıyla yeni çıkacak olan ürünlerin fiyatını kestirmek biraz zorlaştı. Dolayısıyla Mi Band 5 fiyatı 300 TL dolaylarında olursa da bizler için büyük bir sürpriz olmaz.

Öte yandan Xiaomi Türkiye de son dönemde beklenenin üzerinde fiyatlar açıklıyor. Dolayısıyla aynı durum Mi Band 5 için de geçerli olabilir. Sonuç olarak bekleyip göreceğiz.

Xiaomi’den bile ucuz! İşte Huawei Enjoy Z 5G fiyatı ve özellikleriXiaomi’den bile ucuz! İşte Huawei Enjoy Z 5G fiyatı ve özellikleriMobil Xiaomi

İlginizi Çekebilir  Yeni Oppo Reno4 Pro Tanıtımı resimler ortaya çıktı!
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli