Sıradaki içerik:

Sony PlayStation 5 resmen tanıtıldı! PlayStation 5 olan olan oyunlar beli oldu!

e
sv

Xiaomi, Yeni Powerbank olan 30.000 mAh’lik devasa Powerbank tanıttı!

Xiaomi, Yeni Powerbank olan 30.000 mAh’lik devasa Powerbank tanıttı!
Xiaomi, Yeni Powerbank olan 30.000 mAh’lik devasa Powerbank tanıttı!

Dünya teknoloji devi olan Xiaomi, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü powerbank sayesinden bir çok olumlu tepkiyi üstüne çekmeyi başarmıştı. Xiaomi Mi Power Bank 3 adıyla piyasaya sürdüğü powerbank, 50 W hızlı şarj desteği sayesindeki teknolojisi oldukça ilgi görmüş ve beğenilmşti. Xiaomi  bu defa powerbank’in 18 W’lık versiyonunu piyasaya çıkaracak.

Xiaomi bu defa geliştirdiği powerbank özellikleriyle ve kullanım biçimine göre bütün ilgileri üzerine çekecek gibi duruyor. Xiaomi’nin yeni powerbank’özellikleri neler? Xiaomi’nin yeni powerbank’ kaç telefon şarj edebiliyor? Xiaomi’nin yeni powerbank’ ilgili yazımız. işte detaylar…

30.000 mAh kapasiteli yeni powerbank:

18 W hızlı şarj desteğine sahip olan Xiaomi Mi Power Bank 3’ün geçtiğimiz sene piyasaya sürülen 50 W’lık versiyonuna göre en büyük farkı kapasitesinde karşımıza çıkıyor. Bugün tanıtılan powerbank, geçtiğimiz sene piyasaya sürülen modelden daha fazla kapasiteye sahip. Xiaomi’nin yeni powerbank’i, 30.000 mAh kapasiteyle geliyor. Geçtiğimiz seneki modelse 20.000 mAh kapasiteye sahipti.

İlginizi Çekebilir  Yeni Kasa Ford Kuga Fiyatı ve Teknik Özellikler Beli oldu!

Tabii powerbank’in kapasitesi artınca görünüşünde de büyük bir değişiklik yaşanıyor. Xiaomi’nin yeni tanıttığı powerbank, geçtiğimiz seneki modele göre daha iri bir yapıya sahip olacak ancak iri bir powerbank taşıma konusunda verilecek karar elbette kullanıcıya bağlı olacak.

İLGİLİ HABER

Xiaomi’nin açıklamalarına göre 30.000 mAh’lik kapasiteye sahip olan Xiaomi Mi Power Bank 3, Redmi K30 Pro gibi bir telefonu 4,5 kere şarj edebiliyor. Bununla birlikte geçtiğimiz haftalarda tanıtılan yeni iPhone SE 2020, tam 10,5 kere bu powerbank ile şarj edilebiliyor.

Şirketin yeni powerbank’i, günümüzde piyasada bulunan çoğu dijital ekipmanla uyumlu ve aynı anda 3 cihazı şarj edebiliyor. Powerbank, iki USB-A girişi ve bir USB-C girişine sahip. Bununla birlikte bir de powerbank’i şarj edebilmek için 24 W şarj desteğine sahip bir USB-C girişi bulunuyor. Yeni powerbank, 18 Haziran tarihinde 169 yuanlık (yaklaşık 162 TL) fiyat etiketiyle Çin’de satışa çıkacak.

İlginizi Çekebilir  Apple uygulaması iTunes İphone kullanımı

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli