Sıradaki içerik:

Alaska Hakkında Bilmeniz Gerekenler

e
sv

Yaşa Göre Oje Rengi Nasıl Olmalıdır?

Yaşa Göre Oje Rengi Nasıl Olmalıdır?

Her yıl makyaj modası değişiyor. Kullanılan renklerden tutun da, makyaj stiline kadar pek çok değişiklik gündeme geliyor.

Burada önemli olan makyaj modası değil. Yaşınıza uygun makyaj yapmanız. 20 yaşında bir bayan ile, 40 yaşında bir bayanın yapacağı makyajlar farklı olmalı. Çünkü, her iki kişide de aynı makyaj farklı sonuçlar verebiliyor.

Bu sebeple öncelikle modayı değil, size yakışanı ve yaşınıza uygun olanı tercih etmeniz çok daha faydalı olacaktır.  Makyajın ve bakımlı kadının vazgeçilmez bir parçası olan ojelerde de durum aynı. Yani yaşınıza göre oje rengi seçmek, sizin daha bakımlı ve şık olmanızın da bir parçası haline gelecek. Gelin hep birlikte hangi yaşa hangi oje rengi daha uygun bir göz atalım.

Yaşa Göre Oje Rengi Seçimi

Yirmili yaşlardan tutun da, 60 lı yaşlara kadar kadınlarımızın en sevdiği aksesuar veya bakım ürünü olan ojelerde renk seçimi yapmak mümkün. Nasıl mı ? Buyurun birlikte görelim.

Yaşa Göre Oje Renkleri

20’li Yaşlar da Oje Seçimi

İlginizi Çekebilir  Hyundai, Atık Araba Parçalarından Moda Koleksiyonu Oluşturdu

Bu yaşlarda oje bayanlar için pratik ve şık bir aksesuardır. Eğer ne renk oje kullanmak istediğinize karar verememişseniz en ideal olanı metalik gridir. Ellerinizi son derece çekici gösterecek olan metalik gri için Ojeleri hem  Nars Nail Polish oje, Full Metal Jacket rengi iyi tercihler olacaktır.

30’lu Yaşlar da Oje Seçimi

Bu yaşlarda en güzel renk bronz renklerdir. Bronz rengi oje hem esmerlere, hem de açık tenlilere muhteşem görünür. Üstelik sadece el tırnaklarında değil, ayak tırnaklarında da rahatlıkla kullanılabilecek bir renktir. Bronz renk oje seçimi için Dior Vernis Nail Lacquer oje, Bronze Libertine rengi ojeler çok iyi birer tercih olacaktır.

40’lı Yaşlar da Oje Seçimi

40 lı yaşlar kadının en güzel ve en olgun yaşlarıdır. Ve bu yaşlarda, kendinizi morun cazibesine bırakmanız gerekir. Metalik renkler ve neon maviler için yeteri kadar cesur olmadığını düşünen hanımlar için patlıcan moru renkte bir oje çok modern bir görüntü sergiler. Essie Nail Polish oje, Velvet Voyeur rengi istediğiniz tonları rahatlıkla size verecektir.

İlginizi Çekebilir  Asırlardır acılar merhem olan kocakarı ilaçların tarifi

Yaşa Göre Oje Modası

50’li Yaşlar da Oje Seçimi

İşte size ojede klasik bir renk olan kırmızı.. 50 lili yaşlarda hem gece hem de gündüz rahatlıkla kullanılabilen kırmızı oje seçimi için önerimiz Opi Nail Lacquer oje, William Tell Me About OPI rengi ojeler olacak.

60’lı Yaşlar da Oje Seçimi

Evet 60 lı yaşlara geldiyseniz eğer, artık kırmızı veya diğer canlı renklerden uzaklaşarak bordoya dönüş yapma vakti gelmiş demektir.

Artık bu yaşlarda metalik renklerden uzak durmak gerekir. Bordo renk oje seçiminde en doğru öneri, Revlon’unki gibi kahve rengi alt tonlara sahip kırmızı ojedir.  Bu yaşlarda metalik renklerden uzak durmanız akıllıca olacaktır. Revlon Nail Enamel oje, Ruby Ribbon rengi ojeler de muhteşem renkleri ile bakımınızı tamamlamanıza yardımcı olur.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli