Sıradaki içerik:

Yağlı Cilt Bakımı nasıl yapılır!

e
sv

Yeni Kasa Ford Kuga Fiyatı ve Teknik Özellikler Beli oldu!

Türkieye’de SUV araçların çok fazla tercih edildiğini söylemek mümkün. Peki Türkiye’de en çok tercih Suv araçlar hangisi, Türkiye ne tür Suv araçlar tutuluyor. Son Zamanlarda bakılıdığın’da Ford Kuga en çok tercih edilen araçlar yer almaktadır. Ford Kuga özellikler nedir?

SUV modellerden biri olan Ford Kuga yeni kasasıyla herkesi kendine hayran bırakmıştı. Peki bu mükemmel araçın fiyat  ne kadar olacak. Ford Kuga teknik donanım ve özellikler neler? Ford Kuga piyasaya ne zaman çıkıyor. işte detaylar..

Ford  Kuga Türkiye tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada yeni Ford Kuga Türkiye fiyatının 269.300 TL’den başlayacağı belirtildi.Avrupa’nın en çok satanı yeni Ford Kuga Türkiye’de işte fiyatı!

Ford’un Avrupa’da en çok satan SUV modeli olan ve yenilenen Ford Kuga şık tasarımıyla dikkat çekerken tamamen yenilenen daha geniş iç mekân ve konfor sunan tasarım ve teknoloji detaylarıyla da öne çıkıyor.

İlginizi Çekebilir  İphone Animasyonları Nasıl Kapatılır?

Style, Titanium ve daha sportif karakterli ST Line versiyonlarına sahip olan yeni Ford Kuga gelişmiş güç ve aktarma organlarıyla sınıfının en iyi verimliliğini sunuyor. Yeni Ford Kuga, 1.5 litre EcoBoost benzinli, manuelin yanı sıra yeni sekiz vitesli otomatik şanzımanla da kombine edilebilen 1.5 litre EcoBlue dizel, Akıllı 4×4 Çekiş Sistemi ile sunulan 2.0lt Ecoblue dizel ve 2.5 litre PHEV benzinli motorla zengin bir güç ve aktarma organı çeşitliliği sunuyor.

Yeni Ford Kuga, 150 mm ileri-geri hareket eden kızaklı arka koltuk tasarımıyla sınıf lideri 2.sıra diz mesafesini ve esnek bagaj hacmi kullanımı imkanını birlikte sunuyor. Geniş ve ferah iç mekân özelliklerini; kablosuz şarj özelliği, 8 inçlik renkli dokunmatik ekranıyla SYNC bilgi-eğlence sistemi, premium B&O ses sistemi ve farklı sürüş modları ile tasarımı değişen 12,3 inç büyüklüğünde Dijital Gösterge Paneli gibi gelişmiş konfor donanımları tamamlıyor.

İlginizi Çekebilir  Akıl Telefon Devi Xiaomi'den Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasın başlatı!

Euro NCAP tarafından en yüksek derecelendirme olan 5 Yıldız ile değerlendirilen yeni Ford Kuga; Dur & Kalk ve Trafik Levhası Tanıma Sistemine sahip Adaptif Hız Kontrol ve Şerit Hizalama Asistanı, Ford Dinamik LED Ön Far Sistemi, Göz Hizası Gösterge Paneli ve Yeni Aktif Park Asistanı gibi gelişmiş teknolojilerle üstün güvenlik sunuyor.

Yeni Ford Kuga, 269.300 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla Haziran ayı itibarıyla Ford Yetkili Satıcıları’nda müşterilerini bekliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli