Sıradaki içerik:

Botoks nedir – Botoks insan üzerindeki etkiler nedir?

e
sv

Yıldız Holding TOGG’a bomba transfer!

Yıldız Holding TOGG'a bomba transfer!

Türkiye’nin Otomobili üretici TOGG‘dan beklenmedik bir atak gelişti. Paris’te Renault’nun Global Pazarlama Direktörü olarak tanınan Talin Yıldız, TOGG‘a yönetici olarak atandığı duyudur. Yıldız Holding, TOGG‘da Pazarlama’dan Sorumlu Üst Düzey Yönetici olarak çalışacak ve  ürün yönetimi, planlama, pazarlama, satış, marka yönetimi ve iletişiminden yetikili olacak.

Togg son yaşanlar olay sonucunda yeni isim ortaya çıktı.Talin Yıldız isim büyük süpriz olarak haber kaynaklarında yerin aldı. Talin Yıldız görevi ve sorumlukları nedir işte detaylar…

Renault’tan TOGG’a bomba transfer!

Lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi’nde tamamlayan Talin Yıldız, yüksek lisans eğitimini ise Sorbonne Üniversitesi’nde yaptı. İş hayatına 2002 yılında Michelin’de başlayan Talin Yıldız, 2004 yılında Renault‘a geçmiş ve farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra son olarak markanın Global Pazarlama Direktörü olmuştu.

İlginizi Çekebilir  Turizm Cenneti Kapadokya'da corona sessizliği

Fabrika tanıtımı ileri bir tarihe ertelendi

Gemlik‘te kurulacak olan fabrikada üretilecek olan Türkiye’nin Yerli Otomobili’nin bu fabrikası 12 Mart 2020 tarihinde tanıtılacaktı. Ancak koronavirüs endişesi yüzünden fabrikanın tanıtımı ileri bir tarihe ertelenmişti. Türkiye’nin otomobili ilk olarak SUV kategorisinde piyasaya sürülecek ve yüzde 100 elektrikli olacak. Otomobilin piyasaya çıkış tarihi olarak ise 2022 yılı gösteriliyor.

Türkiye'nin Otomobili'nin fabrika temeli Mayıs'ta atılacak

Türkiye’nin Otomobili’nin fabrika temeli Mayıs’ta atılacakOtomobil TOGG Renault Koronavirüs

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli