Sıradaki içerik:

Yargıtaya Göre Boşanma Sebepleri Nelerdir?

e
sv

Yıldızı Düşük Kişilerin Okuması Gereken Dualar

Yıldızı Düşük Kişilerin Okuması Gereken Dualar

Yıldız düşüklüğü kelimesini duymuşsunuzdur. Peki nedir bu yıldız düşüklüğü. Vücudumuzda 7 adet ana salgı bezi bulunur ve bunlara çakra ismi verilir.

Çakraların düzgün çalışmaması ve çakraların etrafındaki enerjinin azalması sonucu yıldız düşüklüğü meydana gelir. Yıldız düşüklüğü olan insanlar, sürekli olarak başarısız, mutsuz, insanlar arasında sevgi ve saygı görmeyen, umutsuz, aile içi ilişkilerde sürekli dışlanan, kısmetin bağlı olması, evlilikten korkmak, sürekli uyku hali , sık sık esnemek gibi olumsuz durumlar yaşarlar.

Yıldız düşüklüğü olan kişiler için şifalı dualar mevcuttur. bu gün sizlere yıldız düşüklüğü olan kişilerin okuması gereken dualar konusunda bilgiler vereceğim.

  • Gece yatağa girdiğinizde 21 defa Kevser suresini okuyup sağ tarafınıza üfleyin.. bu işlemi her gece yatmadan önce tekrarlayın.
  • Yöntem ise gezegen saati Güneş olan ve Zikir adeti 351 olan YA RAFİ C.C. Esmasını belirtilen güneş saatinde sıkça zikredin.. Gün içerisinde zorluklarla karşılaştığınız zamanlarda da YA RAFİ esmasını zikrederek yardım isteyin. YA RAFİ esaması mutluluğn şifresi olarak bilinir. YA RAFİ: Dilediğinin makam ve mertebesini yükselten,dostlarını yücelten;dilediğini aziz kılan. Zillettten izzete terfi ettiren,düşeni kaldıran,dereceleri artıran anlamına gelmektedir.
  • Başlarken güzel bir abdest alın, Ayetel Kürsiyi, Felak ve Nas surelerini 71 er kez okuyorsunuz ayrı ayrı,okuma bitince şu şekilde kısa duasını yapıyorsunuz
  • Allahım!..Benim yıldızımı parlat ve yükselt ve dişiye çevir,nasibi kısmeti bahtı şansı açık olan kullardan olmamı nasib eyle…denir
İlginizi Çekebilir  Akşam Namazı nasıl kılınır - Akşam namazı kaç rekattır!
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • eslem1 sene önce
  • ilk defa duydum uygulayacağım