Sıradaki içerik:

Çalışan Kadınlar İçin Pratik Saç Modelleri

e
sv

Yüzdeki Tüyler İçin Bitkisel Çözüm

Yüzdeki Tüyler İçin Bitkisel Çözüm

Yüzdeki tüyler pek çok kadının ortak sorunu. İstenmeyen tüyler sınıfında yer alan yüzdeki tüyler için bitkisel çözüm isteyen okurlarımız için hazırladığımız makalemizde, yüzdeki tüylerin doğal yöntemlerle yok edilmesi konusunda önerilerde bulunacağız.

Evinizde kolaylıkla bulabileceğiniz doğal ürünler sayesinde pürüzsüz ve tüysüz bir cilde nasıl sahip olabileceğiniz konusunda sizlere altın değerinde bilgiler vereceğiz. kimyasal işlemlerle yüzdeki tüylerden kurtulmak elbette mümkün ama önemli olan cildinize zarar vermeden bu işlemi gerçekleştirebilmek.

Yüzdeki tüylerden kurtulma yolları konusundaki bitkisel/doğal önerileri sizlerle paylaşacağız. Yüzdeki tüylerden kurtulma yolu,yüzdeki tüylerden kurtulmanın en etkili yolu, yüzdeki tüylerden kurtulmak için maske önerileri makalemizin ilerleyen bölümlerinde sizlerle olacak.

Yüzdeki Tüylerden Kurtulmanın Doğal Yolu/Yüzdeki Tüyler İçin Bitkisel Çözüm

Yüzdeki tüylerden kurtulmanın bitkisel yollarından bir tanesi şeker ve limon maskesi

İlginizi Çekebilir  Batık Tırnak Problemine Son Veren Doğal İksir

Yüzdeki Tüylerden Kurtulmak İçin Şeker ve Limon Maskesi

  • 1 kaşık şeker
  •  1 adet limon

Hazırlanışı 

Şeker ve limonu karıştırıp yüzünüze sürün. 20 dakika bekledikten sora yüzünüzü temizleyin. Haftada  kez uygulayın. Düzenli kullanım sonrasında yüzünüzdeki tüyler azalacaktır.

Yüzdeki Tüylerden Kurtulmak İçin Maske

Yüzdeki tüylerden kurtulmak için maske önerisi isteyen hanımlara için ikinci önerimiz, Bal ve limon suyu maskesi olacak.

Yüzdeki Tüylerden Kurtulmak İçin Bal ve Limon Suyu Maskesi

  • 1 tatlı kaşığı kaşığı limon suyu
  • 4 tatlı kaşığı bal
Hazırlanışı

Bal ve limon suyunu karıştırın. Bir parça pamuğu karışıma batırıp tüylerin yoğun olduğu bölgeye yavaşca sürün. 30 dakika sonra yüzünüzü yıkayın. Haftada 2 kez olmak üzere düzenli kullanım sonucu yüzünüzdeki tüylerin azaldığını göreceksiniz.

Yüzdeki Tüylerden Kurtulmanın En Etkili Yolu

Yüzdeki tüylerden kurtulmanın en etkili yolu zerdeçal ve süt ile hazırlanan maskedir. Adeta doğal bir epilasyon yöntemidir.

İlginizi Çekebilir  Çalışan Kadınlar İçin Pratik Saç Modelleri
Yüzdeki Tüylerden Kurtulmanın En Etkili Yolu Zerdeçal ve Süt Maskesi
  • 3 kaşık süt
  • 3 kaşık zerdeçal
Hazırlanışı

Süt ve zerdeçalı karıştırıp iyice macun kıvamına getirin. Maskeyi yüzünüze uyguladıktan sonra 20 dakika bekleyip yüzünüzü yıkayın. Haftada 2 kez kullanım ve düzenli uygulama ile yüzünüzdeki tüylerin yok olduğunu görebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli