Sıradaki içerik:

27 Mayıs Şok marketleri indirimli ürünleri beli oldu

e
sv

Zoom uygulamasında hesap Kapatma ve Mevcut Aboneliğin iptal etme

Zoom uygulamasında hesap Kapatma ve Mevcut Aboneliğin iptal etme

Zoom uygulaması hesap ayarları ve silme işlemi nasıl yapılır? Zoom üyelik silme ve  iptali… Son zamanlarda çıkan duyumlar doğrultusun da Zoom uygulaması  bazı öğretmenlerin hesaplarından para çekilmesi nedeniyle birçok kişi Zoom uygulaması üyelik iptalinin nasıl edeceğin düşünüyor.. İşte Zoom hesap silme işlemi… Zoom hesap ayarlar genel kullanıcı ekleme nasıl yapılır.

Zoom uygulaması corona virüsü salgının ardından evde video konferans düzenlemek isteyenler nedeniyle bir anda popüler oldu ve hakkında çıkan söylentilerin ardından kısa sürede binlerce kişi Zoom hesaplarını silmeye başladı. Peki Zoom uygulamasında hesap nasıl silinir?

ZOOM HESAP SİLME İŞLEMİ

Zoom Giriş yaptıktan sonra ayarlarınızın “Hesap Yönetimi” bölümüne gidin. sonra “Hesabımı kapat” seçeneğini karşınıza çıkacak.  Tıklayıp siz yönlendirecek sayfadaki bilgileri onayladıktan sonra işleminiz gerçekleşecektir.

İlginizi Çekebilir  PUBG Mobil uygulamasına Gizemli Orman Modunu aktif etti

Ücretli Abonelik İptali:

Zoom iptal için web sitesine giriş yapmanız gerekiyor.

Account Management > Billing tıklayın.  Orada Current Plans sekmesi olacak ona tıklayın.
Karşınıza Cancel Subscription.’i işaretleyin ve isteğinizi onaylayın . Daha sonra size aboneliğiniz neden iptal etmek istediğiniz soracaktır. Gerekli bilgileri yazıp onaylayın.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli