Sıradaki içerik:

PlayStation Ücretsiz Yeni oyunların Belirledi!

e
sv

Zoom’a Yeni Güncelleme Geldi – Zoom Güncellemeyi zorunlu kıldı

Son zamanlarda yükselişte olan zoom uygulaması yeni güncellemeler yapmaya başladı. Özellik son zamanlarda çıkan haber yüzünden güvenlik sistemlerin geliştirmesi üzerine yaptığı günceleme ile sistem üzerindeki açıklar kapatmayı planlıyor.Zoom ile yeni gelişmeler neler? Zoom ne zaman günceleme almaya başlayacağız.

Zoom iş toplantılarını yapmasını sağlarken aynı zamanda arkadaşlarıyla yapacakları eğlenceli sohbetleri de bu uygulama üzerinden yapmalarını olan sağlıyordu. Zoom yeni güncelleme yayımladığını açıkladı. Zoom uygulaması yeni güncelmesi ne zaman nasıl yapabilirim. Zoom yeni güncelemede neler var.

Zoom yeni güncelleme Yapılmasın zorunlu kıldı!

Zoom yaşanan güvenlik açığı sorunlarına karşı yeni önlemler geliştiriyor. Bu kapsamda güvenlik açıklarını kapattığı yeni bir güncelleme yayımladı.

Bu güncelleme ile birlikte küçük sorunların da ortadan kalktığını söyleyen Zoom blog yazısında bir şartta koşuluyor. Eğer uygulamanın yeni güncellemesi olan Zoom 5.0’ı, 30 Mayıs tarihine kadar güncellemezseniz uygulamayı kullanamayacaksınız.

İlginizi Çekebilir  Facebook’a Reklam Nasıl Verilir? Tüm Detaylarıyla

Yaşanan sorunların önüne geçmek adına böyle bir zorunluluk getirdiği tahmin edilen uygulamanın şu anda milyonlarca aktif kullanıcısı bulunuyor.

Zoom 5.0 , görüntülü sohbet platformu için önemli bir sürüm olarak konumlandırılıyor. Bu güncelleme şirketin 90 günlük güvenlik geliştirme planının bir parçası olarak nisan ayının başlarında tanıtıldı.

Zoom yeni güncellemesi ile üzerinde paylaşılan içeriğin toplantınız dışındaki kişiler tarafından ele geçirilmesinin önüne geçmek adına daha güçlü bir şifreleme standardı içeriyor.

Bu güncelleme ayrıca kullanıcıları Zoombombing gibi eylemlere karşı korumayı amaçlıyor. Zoombombing sabote edilen toplantıları tanımlamak adına kullanılan bir kelime olarak hayatımıza girmiş durumda.

Zoom 5.0 güncellemesi şu anda indirilebiliyor, 30 Mayıs 2020 tarihi ise uygulamayı kullanmaya devam etmek isteyenler için güncellemenin yapılması gereken tarih.

İlginizi Çekebilir  İphone'da Ekran Videosu Alma
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli